Υπάλληλος Τμήματος Υποστήριξης Πωλήσεων- Ασπρόπυργος

  • Company: Astron Chemicals SA
  • Date posted: 24 Dec
  • Ref. Code: ΥΤΠ-1901-JJ

Description / Requirements

Από το 1992 η Astron Chemicals SA προσφέρει στους πελάτες της υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες και ειδικά χημικά προϊόντα για διάφορες βιομηχανίες.

Αποστολή μας είναι να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να παράγουν προϊόντα υψηλής ποιότητας για τις αγορές τους συμβουλεύοντας τους για τη σωστή επιλογή για τις ανάγκες τους, παρέχοντάς τους υλικά πρώτης κατηγορίας και υποστηρίζοντάς τα σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας.

Κύρια καθήκοντα

Ο/Η Υπάλληλος Τμήματος Υποστήριξης Πωλήσεων θα ασχολείται με την:

  • Προετοιμασία και παρακολουθηση των παραγγελιών της εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
  • Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων

Candidate profile

Προσόντα:

  • Πτυχίο ανώτατης σχολής
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • 2-3 χρόνια εμπειρίας σε ανάλογη θέση

Remuneration

Η εταιρεία προσφέρει εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης και εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον.